Domů > Kariéra > IT SPECIALISTA

Co budete dělat?

Vaším úkolem bude zajištění provozu informačních technologií a systémů.

Jak to u nás chodí?

Budete spolupracovat se zkušenými kolegy z IT, kteří vám pomohou rychle se zapracovat a seznámit se s našimi systémy a postupy.

Co od vás očekáváme?

  • vzdělání alespoň SŠ, ideálně VŠ
  • očekávána je samostatnost spojená se schopností samostudia – sebevzdělávání se v oblastech počítačové vědy, informačních technologií softwarového inženýrství.
  • dobrá znalost IT v následujících oblastech:
    • správa systémů: zkušenosti se správou a údržbou operačních systémů (Windows)
    • sítě: dobrá znalost síťových protokolů a síťové architektury
    • bezpečnost: znalosti v oblastech síťové, systémové a aplikační bezpečnosti včetně prevence. Znalost etického hackingu a cybersecurity vítána.
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • práci v příjemném, čistém a klimatizovaném pracovním prostředí
  • každoroční valorizace mezd, zvýšení mzdy při zvýšení kvalifikace
  • odměny na dovolenou a vánoce, odměny při životních a pracovních výročích
  • kvalitní zázemí pro zaměstnance – čisté šatny, kuchyňky
  • příležitosti pro absolventy – možnosti trvalého růstu
  • zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru
  • možnost celodenního stravování za dotovanou cenu

Vaše nabídky obsahující dotazník – vyplňujte nebo stahujte  a motivační dopis zasílejte na adresu:

ALPS Electric Czech, s.r.o.
Sl. Iva Šindlerová
Sebranice 240, 679 31 Sebranice u Boskovic
tel.: +420 516 490 226
e-mail: jobs@alps.cz

Žádosti bez těchto náležitostí nebudou akceptovány, a nebude na ně odpovídáno.